Author: v***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: this is the 3rd time i buy this. recommended.
Color: Apricot | Size: one-size | 1 photo(s)
Price: £1.28
Original Price: £1.38
one-size
| Material | PE |
| Power Supply | None |
| Color | Apricot |
| Batteries Included | No |
| Specification | Sets |
| Length | 4.3 in |
| Width | 2.6 in |
| Height | 0.1 in |
| SKU | sb2209155559885714 |
Author: v***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: this is the 3rd time i buy this. recommended.
Color: Apricot | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: c***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Repurchased because they are sooo good!
Color: Apricot | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: A***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good product, it helps
Color: Apricot | Size: one-size | 2 photo(s)
Author: h***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good would recommend
Color: Apricot | Size: one-size | 1 photo(s)